Mieszkania rynek pierwotny Gdańsk

WSPÓŁTWORZYMY

MIASTO

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Kluczowymi wartościami, jakimi kieruje się Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING są: partnerstwo, solidność oraz wysoki poziom świadczonych usług. Dokładamy starań, aby utrzymywać dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi oraz Klientami, których zadowolenie  i podnoszony przy naszym udziale komfort życia, są dla nas największą satysfakcją.

Współpracujemy z lokalnymi władzami, konsultując realizowane inwestycje. Naszą misją jest wzbogacanie infrastruktury osiedlowej Gdańska i okolic Trójmiasta oraz przyczynianie się do dynamicznego rozwoju miasta. W związku z tym, możemy pochwalić się wieloma prestiżowymi inwestycjami, które w dużym stopniu wzbogaciły urbanizowane tereny Powiatu Gdańskiego. Również ciągła rozbudowa osiedla Olimp w Kowalach przyczynia się do nowoczesnego zagospodarowania regionu ciekawym i komfortowym budownictwem. Osiedle Olimp wyróżnia się dogodną lokalizacją. W ostatnich latach w tej właśnie okolicy powstały nasze kolejne  przedsięwzięcia: Apartamenty Apollina, Apartamenty Zefira, Willa Zefira oraz Apartamenty Ateny. Zrealizowaliśmy również położony w malowniczej okolicy zespół mieszkaniowy „Nad Jarem” – inwestycję znajdującą się na terenie Osiedla Świętokrzyskiego.

Zakres naszej działalności nie ogranicza się jednak wyłącznie do budowania obiektów mieszkaniowych. W portfolio naszych osiągnięć znajdują się również centra logistyczne oraz obiekty usługowe i handlowe. Naszą inwestycją jest m.in. bardzo popularne wśród mieszkańców Trójmiasta centrum handlowe „Fashion House Outlet Center”, Centrum Handlowo-Biurowe w Kowalach czy Morski Park Handlowy w Gdańsku. Nasza działalność widoczna jest głównie w Gdańsku i jego okolicach, jednak stale poszerzamy obszar na którym prowadzimy inwestycje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami: