WSPÓŁTWORZYMY

MIASTO

Gotowy do odbioru, pięknie położony dom w zabudowie bliźniaczej, czeka na Twoją Rodzinę.
Spełniaj z nami swoje marzenia!

Domy przy ul. Jaworzniaków w Gdańsku.

Gdańsk Południe jest jedną z bardziej dynamicznie rozwijających się części miasta. Nieduża odległość od ścisłego centrum, dobre warunki komunikacyjne, a z drugiej strony obecność zieleni i terenów rekreacyjnych, sprawiają, że jest to miejsce, które doskonale nadaje się do zamieszkania. Wykorzystując niezwykły potencjał miejsca, Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING podjęło się realizacji budowy nowego zespołu domów w zabudowie bliźniaczej o nazwie LOGIN H2O przy ulicy Jaworzniaków w Gdańsku.

Inwestycja LOGIN H2O w Gdańsku Zakoniczyn dotyczy budowy 14 domów jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych w zabudowie bliźniaczej.

Domy z wejściem od strony drogi wewnętrznej, pomieszczeniem technicznym na kocioł gazowy, wbudowanym garażem oraz miejscem parkingowym przed posesją. Wszystkie domy jednorodzinne, przygotowane w ramach inwestycji LOGIN H2O w Gdańsku przy ulicy Jaworzniaków, wyposażone są w niezbędną infrastrukturę techniczną i posiadają taras i ogródek. Starannie zadbano również o elementy małej architektury, dzięki czemu realizowana inwestycja tworzy spójną, estetyczną całość, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Klasyczna a zarazem nowoczesna bryła  budynków wzbogacona jest o duże, panoramiczne okna, które nie tylko dodają waloru estetycznego, ale także sprawiają, że wnętrza są jaśniejsze i bardziej przestronne. Każdy z domów posiada swój niezależny taras z przylegającymi ogródkami, a także balkony z widokiem wychodzącym na pobliski  zbiornik retencyjny i otaczające go tereny rekreacyjno-sportowe Gdańska Południe. Przestronne pokoje dzienne z aneksami kuchennymi zaprojektowane są tak, aby w razie potrzeby można było wydzielić osobne kuchnie. Również pomieszczenia usytuowane na piętrze dają duże możliwości aranżacyjne, z powodzeniem można w nich urządzić sypialnię, gabinet, pokój dla dzieci czy garderobę.

Zaloguj się z nami w harmonii z naturą, w zabudowie bliźniaczej z własnym ogrodem.

Oferujemy konsultacje z Doradcą Kredytowym, dzięki którym nasi Klienci otrzymują pomoc w uzyskaniu finansowania.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży.