Mieszkania rynek pierwotny Gdańsk

WSPÓŁTWORZYMY

MIASTO

OBIEKTY USŁUGOWO-HANDLOWE
ZREALIZOWANE PRZY NASZYM UDZIALE

Designer Outlet Gdańsk ( dawniej Fashion House)

Popularne centrum handlowe typu outlet w formie stylizowanego pasażu z galerią sklepową i punktami gastronomicznymi, o całkowitej powierzchni użytkowej 13.500 m². Centrum zlokalizowane jest przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku, łatwo dostępne z uwagi na bliskie sąsiedztwo Trójmiejskiej Obwodnic.

Restauracja MAX Premium Burgers

Budynek restauracji typu fast food z rozwiązaniem drive thru dedykowanym kierowcom i pasażerom samochodów. Obiekt o 2 kondygnacjach nadziemnych o powierzchni zabudowy 385,0 m².

Inwestycja zrealizowana przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku w sąsiedztwie centrów handlowych Designer Outlet Gdańsk oraz Morski Park Handlowy oraz przy planowanym w przyszłości Parkiem Handlowym Przywidzka.

Obiekt handlowy typu “Biedronka”

Pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany na Osiedlu Olimp w Kowalach o powierzchni użytkowej hali – 1.173 m² , kubaturze – 6.350  oraz obiekt przy ulicy Wielkopolskiej 62 w Gdańsku o powierzchni użytkowej hali – 1.177 m² i kubaturze 6.450 m³.

Jednoprzestrzenne hale zabudowane w technologii szkieletowej o żelbetowych słupach i ścianach zewnętrznych typu lekkiej obudowy. Obiekty wyposażone we wszystkie instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjną i elektryczną, wentylację mechaniczną wywiewno-nawiewną oraz wbudowaną kotłownię gazową.

W obrębie działek zrealizowano uzbrojenie terenu w niezbędne sieci.

Obiekt handlowy typu “LIDL”

Pawilon handlowy zlokalizowany na Osiedlu Olimp w Kowalach przy ul. Staropolskiej 36 o powierzchni użytkowej hali sprzedaży 1 425 m²  i kubaturze 15 135 m³ oraz obiekt zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Nowotnej 18 o powierzchni użytkowej hali sprzedaży 1 300 m2 i kubaturze 12 080 m³.

Budynki jedno lub dwukondygnacyjne z jednoprzestrzenną salą sprzedaży o dachu płaskim i prostej bryle. Obiekty wyposażone w niezbędne instalacje wewnętrzne oraz uzbrojenie terenu.

Centum Kowale – obiekt handlowo-biurowy

Centrum Kowale  zlokalizowane przy ul. Staropolskiej 32 A i B bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 221, w odległości 500 m od obwodnicy trójmiejskiej S6 (węzeł Kowale), 7 km od centrum Gdańska.   Jest to nowo wybudowany obiekt handlowo – usługowy  o powierzchni najmu 4 910 m²,  połączony  bezpośrednio z budynkiem biurowo-usługowym o powierzchni najmu 1 442 m². Pasaż handlowy składa się z dwóch kondygnacji, w tym na dolnej kondygnacji znajduje się m. in. parking podziemny.

Więcej informacji na stronie internetowej pod adresem: http://www.centrumkowale.pl/

Morski Park Handlowy w Gdańsku

Park Handlowy zlokalizowany w Gdańsku Szadółkach przy ul. Przywidzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Designer Outlet Gdańsk (Fashion House Gdańsk).

W skład kompleksu wchodzą dwa zespoły obiektów handlowych o łącznej powierzchni 41.662 m², w tym galeria typu MALL, OBI (market budowlany i ogrodniczy), Carrefour (hipermarket). Kompleks usług uzupełnia 8.378 m² powierzchni biurowej, stacja paliw, myjnia samochodowa.

Dogodne połączenie komunikacyjne Centrum zarówno ze śródmieściem Gdańska, jak też z dalszymi dzielnicami miasta i sąsiednimi miejscowościami (obwodnicą trójmiasta).

Więcej informacji na stronie internetowej pod adresem: http://www.morskipark.pl/

Park Handlowy Przywidzka

Nieruchomość na której planowana jest inwestycja znajduje się przy ulicy Przywidzkiej w Gdańsku, przy węźle komunikacyjnym Szadółki. Projekt o roboczej nazwie Park Handlowy Przywidzka zaspokajać będzie potrzeby mieszkańców okolicznych osiedli, uzupełniając istniejącą w sąsiedztwie ofertę handlową, usługową, a przede wszystkim rozrywkową.

Przewidywana powierzchnia najmu planowanego obiektu wynosić będzie prawie 12.000 m².