Mieszkania rynek pierwotny Gdańsk

WSPÓŁTWORZYMY

MIASTO

APARTAMENTY ATENY

Apartamenty Ateny to jedna z kilku inwestycji zrealizowanych na Osiedlu Olimp przez Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING S.A. Zlokalizowane są niedaleko Apartamentów Apollina oraz Apartamentów Zefira. Osiedle Olimp położone jest w Kowalach – urokliwej i przytulnej miejscowości na obrzeżach Gdańska Południe. Niepodważalnymi walorami tej miejscowości jest przepiękny krajobraz. Bliskość łąk czyni miejsce cichym i spokojny, odseparowanym od zgiełku ulicznego dużego miasta. Jednocześnie, Kowale położone są zaledwie 7 km w linii prostej od Gdańska, co umożliwia szybki i wygodny dojazd do pracy oraz szkoły (nawet komunikacją miejską).

Budynki Apartamentów Ateny są czterokondygnacyjne, w każdym znajduje się 8 mieszkań 2- oraz 3-pokojowych o powierzchni od 41 m2 do 58 m2. Dokoła budynków znajdują się zadbane trawniki. Zielone tereny Kowal i Gdańska Zakoniczyn, umożliwiają mieszkańcom  aktywne spędzania czasu wolnego. Właściciele mieszkań parterowych dysponują dużymi tarasami oraz moją bezpośrednie zejść do przydomowych ogródków – przestrzeni prywatnego zacisza, idealnego miejsca do relaksu po całym dniu pracy.

Lokale mieszkalne przystosowane są do odbioru satelitarnej platformy telewizji cyfrowej NC+, UPC, VECTRA. Mieszkania spełniają również wymogi programu rządowego MDM. Apartamenty Ateny to wysoki standard w najlepszym wydaniu, synonim komfortu zacisza domowego oraz nowoczesności w architektonicznym planowaniu.