Mieszkania rynek pierwotny Gdańsk

WSPÓŁTWORZYMY

MIASTO

MISJA I WARTOŚĆ

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami:

Celem działalności deweloperskiej firmy INVESTING jest współtworzenie miasta, przy jednoczesnym utrzymaniu harmonii pomiędzy jego dynamicznym rozwojem i urbanizacją, a zachowaniem naturalnego krajobrazu zagospodarowywanych terenów. Udoskonalamy aglomerację miejską w zakresie przestrzennym i infrastrukturalnym. Nasze inwestycje planujemy tak, aby stanowiły uzupełnienie przestrzeni miejskiej, a swoją przyjazną i pełną infrastrukturą stwarzały mieszkańcom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i wypoczynku. Dbamy o tworzenie komfortowych i nowoczesnych zespołów mieszkaniowych, wygodnych ale też atrakcyjnych pod względem wizualnym, które wzbogacają architekturę miejską oraz idealnie wkomponowują się w pejzaż miasta.

Zgodnie z naszą misja, dążymy do realizacji kompleksowych działań inwestycyjnych, które dzięki swoim walorom tworzą kapitał dla miasta oraz jego mieszkańców. Całokształt naszych działań ukierunkowany jest na kreowanie dobra wspólnego,  wzbogacanie krajobrazu otaczających nas terenów oraz jednoczenie lokalnej społeczności. Naszą najwyższą wartością jest tworzenie komfortowego, przyjaznego i funkcjonalnego miejsca do życia, wyróżniającego się wysokim standardem oraz nowoczesnością. Charakter naszych osiedli podkreśla ich dogodna lokalizacja – blisko centrum miasta oraz położenie wśród naturalnego pejzażu łąk i lasów. Liczne tereny zielone, nowoczesna forma budownictwa oraz atrakcyjna oferta cenowa, to wartości, które są priorytetem w naszej działalności deweloperskiej.

Wartości te podzielają współpracujący z nami kontrahenci, konsorcjanci i zespoły projektujące, które wspólnie z nami tworzą inwestycje budowalne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc po uwagę położenie, walory regionu, potrzeby mieszkańców oraz specyfikę miasta. Uwzględniamy oczekiwania i potrzeby zarówno naszych Klientów jak też mieszkańców osiedli funkcjonujących już w otoczeniu naszych inwestycji. Oferujemy fachową, szybką i kompetentną obsługę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inwestycjami: