Mieszkania rynek pierwotny Gdańsk

WSPÓŁTWORZYMY

MIASTO

APARTAMENTY ZEFIRA

Apartamenty Zefira znajdują się na osiedlu Olimp w Kowalach – miejscowości oddalonej około 7 km od centrum Gdańska (w rejonie Gdańsk Południe). Kowale w gminie Kolbudy, to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, w której powstało kilka inwestycji mieszkalnych Towarzystwa Inwestycyjnego INVESTING Mieszkańcy doceniają liczne walory tej lokalizacji – bliskość centrum Gdańska oraz połączenie z miastem, dzięki komunikacji miejskiej, cisza i spokój oraz liczne tereny zielone okalające osiedle Olimp. Nie dziwi więc fakt, że zespoły mieszkaniowe położne w tej okolicy cieszą się dużym zainteresowaniem.

Apartamenty Zefira w Kowalach to dwa budynki mieszkalne, w każdym znajduje się 12 lokali mieszkalnych. Apartamenty liczą od 36 m2 do 59 m2 powierzchni. Na parterze znajdują się dwa mieszkania dwupoziomowe o łącznym metrażu 100 m2. Dodatkowo, wyposażone są one w przestronne tarasy oraz bezpośrednie zejście do przydomowych ogródków.

Oba budynki są podpiwniczone. Wyróżniają się wysokim standardem wykończenia. Projekt architektoniczny był planowany zgodnie z myślą, aby spełniały one wszystkie normy związane z funkcjonalnością oraz komfortem. W związku z tym, mieszkania charakteryzują się przestronnością oraz wygodnym układem pomieszczeń. Ponadto, obiekty są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Przy wejściach do budynków, zamiast podjazdów znajdują się windy.

Inwestycja położona jest w niewielkiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej i posiada dogodny dojazd do Gdańska Południe.