• Login Aniołki

ZALOGUJ SIĘ W CENTRUM GDAŃSKA!

Aniołki to zabytkowa dzielnica Gdańska, której klimat tworzy historyczna zabudowa miejska. W tej niecodziennej okolicy przy ulicy Elizy Orzeszkowej powstaje nowa inwestycja Towarzystwa Inwestycyjnego INVESTING.

Inwestycja zrealizowana. Mieszkania gotowe do odbioru.

 

Lokalizacja

Zespół mieszkaniowy LOGIN ANIOŁKI to kameralne trzy budynki położone w znakomitej lokalizacji. Piękno zabudowy oraz liczne obszary zieleni, lasy porastające wzgórza morenowe oraz parki w pobliżu Alei Zwycięstwa, tworzą przytulną okolicę idealną do zamieszkania. Mieszkania położone są niedaleko ścisłego centrum Gdańska z zabytkową Starówką i Długim Targiem. W bliskiej odległości znajdują się również: Gdański Uniwersytet Medyczny, Opera Bałtycka, Politechnika Gdańska, Europejskie Centrum Solidarności. LOGIN ANIOŁKI jest znakomicie skomunikowany. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, a także w niedalekej odległości główny dworzec kolejowy.


Lokalizacja inwestycji ciekawa jest również ze względu na krajobraz dzielnicy, wokół rozciągają się tereny zielone wraz z urokliwie wkomponowaną w naturalny krajobraz historyczną zabudową. Okolice wzgórza morenowego są doskonałym terenem do spacerów. Nieopodal znajduje się Wronia Górka (wzniesienie położone 55 m. n.p.m.), na którą prowadzi droga wzdłuż zalesionego wąwozu. Ze wzgórza można podziwiać dzielnicę Aniołki oraz okazałe Żurawie Stoczni Gdańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, parki oraz place zabaw.

 

 

Najwyższy standard

LOGIN ANIOŁKI to budynki wielorodzinne, 3-kondygnacyjne: dwa budynki 9-cio rodzinne oraz jeden 12-sto rodzinny. Pod budynkami znajduje się parking podziemny z niezależnymi miejscami postojowymi. Z myślą o Klientach posiadających dwa samochody, zaprojektowane zostały podwójne miejsca. Wyposażone są one w specjalne platformy na podnośnikach, dzięki którym możliwe jest zaparkowanie dwóch pojazdów jednocześnie.

Do dyspozycji mieszkańców oddane będą mieszkania:

• jednopokojowe - ok. 31 m2,
• dwupokojowe - od 40 m2 do 52 m2,
• trzypokojowe - od 49 m2 do 74 m2.

 

Architektura

Mieszkania przy ulicy Elizy Orzeszkowej formą architektoniczną nawiązują do historycznej zabudowy Gdańska. Do budowy zostaną wykorzystane tradycyjne materiały takie jak: drewno, klinkier, tynk szlachetny oraz dachówka ceramiczna. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają bezpośrednie wejście do ogródka, natomiast pozostałe mieszkania wyposażone są w balkony. Nieruchomość jest ogrodzona oraz wyposażona w monitoring.

 

LOGIN ANIOŁKI to wymarzone miejsce do zamieszkania dla ludzi, którzy poszukują klimatycznych miejsc oraz spokojnej okolicy.

 

 aniolki1

Plan zagospodarowania terenu. (Pobierz)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nową inwestycją do wypełnienienia formularza, bądź do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem sprzedaży.