• O nas

 

Osiedle Świętokrzyskie, Gdańsk

 

  • Zespół mieszkaniowy „Nad Jarem”

 

Nad Jarem to inwestycja powstała na terenach Osiedla Świętokrzyskiego - jednego z najpiękniej położonych kompleksów mieszkaniowych Gdańska Łostowic, zlokalizowanych około 1 km od obwodnicy Trójmiejskiej i zaledwie 7 km od centrum Gdańska. Z okien mieszkań roztacza się niezwykły i szeroki widok na promenadę spacerową w starannie zaaranżowanym otoczeniu zbiornika retencyjnego, z zadrzewioną wyspą pośrodku. Zespół mieszkaniowy Nad Jarem tworzy tarasowy układ sześciu budynków wielorodzinnych o nowoczesnej i przyjaznej architekturze. W budynkach zaprojektowane zostały mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchni od 28 m2 do 106,60 m2, każde z dużym tarasowym balkonem. Dzięki ogrodzeniu zespołu Nad Jarem możemy zapewnić mieszkańcom podwyższony standard i bezpieczeństwo. Właściciele lokali mają prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego. Dla bardziej wymagających zaprojektowaliśmy w dwóch budynkach indywidualne garaże.

 

 

Osiedle „Olimp” Kowale, gmina Kolbudy

 

  • Willa Zefira

 

Atrakcyjne i wygodne apartamenty położone w znanej już lokalizacji, na terenie osiedla Olimp. Willa Zefira zrealizowana została w części zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w której znajduje się 5 apartamentów o powierzchni od 70 m2 do 180 m2 w budynku 2 kondygnacyjnym niepodpiwniczonym. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, przestronne wnętrza, podwyższony standard wykonania, ogrodzenie terenu, ogrody dla apartamentów parterowych i po dwa tarasy dla apartamentów położonych na piętrze, zapewnią mieszkańcom komfort i wygodę.

 

  • Apartamenty Zefira

 

W istniejące osiedle wkomponowane zostały dwa budynki- Apartamenty Zefira, w których znajdują się 12 mieszkań o powierzchni: 36 m2 - jednopokojowe, 51m 2 -dwupokojowe, 59 m 2 -trzypokojowe. Część mieszkań parterowych zaprojektowano jako mieszkania dwupoziomowe o łącznej powierzchni ok. 100 m2. Mieszkania parterowe oprócz dużych tarasów mają bezpośrednie zejścia do ogródków przydomowych, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają b przestronne balkony o pow. od 7,5 m2 do 14 m2. Apartamenty Zefira to miejsce dla Osób ceniących komfort, relaks i ciszę w mieście.

 

  • Apartamenty Ateny

 

Pod nazwą Apartamenty Ateny kryją się dwa budynki, w każdym po 8 mieszkań: dwu, trzy i czteropokojowych o powierzchni od 41 m2 do 63 m2. W mieszkaniach położonych na ostatnich piętrach znajdują się antresole znakomicie nadające się na gabinety bądź sypialnie. Natomiast do lokali parterowych przypisane są przydomowe ogródki.