• O nas

misja

Kluczowymi wartościami, jakimi kieruje się Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING to partnerstwo, solidność oraz wysoki standard. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi oraz Klientami, których zadowolenie oraz spełniający najwyższe wymagania komfort życia, jest dla nas największym sukcesem.

W swojej działalności współpracujemy z lokalnymi władzami, konsultując realizowane inwestycje. Naszą misją jest wzbogacenie infrastruktury osiedlowej Gdańska i okolic Trójmiasta oraz przyczynianie się do dynamicznego rozwoju miasta. W związku z tym, możemy pochwalić się wieloma prestiżowymi inwestycjami, mającymi na celu urbanizację terenów Powiatu Gdańskiego. Ciągła rozbudowa osiedla Olimp w Kowalach przyczynia się do nowoczesnego zagospodarowania regionu nowoczesnym i komfortowym budownictwem. Osiedle Olimp wyróżnia się dogodną lokalizacją. W tej okolicy powstały już takie przedsięwzięcia jak: Apartamenty Apollina, Apartamenty Zefira oraz Apartamenty Ateny. Zrealizowaliśmy również położony w malowniczej okolicy zespół mieszkaniowy „Nad Jarem” – inwestycję zlokalizowaną na terenie Osiedla Świętokrzyskiego.

Zakres naszej działalności nie ogranicza się jedynie do budowania obiektów mieszkaniowych. W portfolio naszych osiągnięć znajdują się również centra logistyczne oraz obiekty usługowe i handlowe. Naszą inwestycją jest m.in. bardzo popularne wśród mieszkańców Trójmiasta centrum handlowe „Fashion House Outlet Center” na gdańskich Szadółkach, Centrum Handlowo-Biurowe w Kowalach, Morski Park Handlowy w Gdańsku. Nasza działalność głównie skupia się w Gdańsku i jego okolicach, jednak stale poszerzamy jej zasięg.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.