• O nas

partners

Naszym celem w działalności deweloperskiej jest współtworzenie miasta, przy utrzymaniu harmonii pomiędzy dynamicznym rozwojem i urbanizacją, a zachowaniem naturalnego krajobrazu. Misją firmy INVESTING jest udoskonalenie miasta w zakresie przestrzennym i infrastrukturalnym. Planujemy nasze inwestycje tak, aby uzupełniały przestrzeń miejską oraz swoją przyjazną infrastrukturą dawały mieszkańcom możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego i wypoczynku. Naszą misją jest stworzenie komfortowej i nowoczesnej przestrzeni, atrakcyjnej pod względem wizualnym, która wzbogaca architekturę miejską oraz idealnie wkomponowuje się w pejzaż miejscowości.

Zgodnie z naszą misja, dążymy do realizacji kompleksowych działań inwestycyjnych, które dzięki swoim walorom tworzą kapitał dla miasta oraz jego mieszkańców. Całokształt naszych prac ukierunkowany jest na kreowanie dobra wspólnego, które będzie wzbogacać krajobraz miasta oraz jednoczyć społeczność. Naszą najwyższą wartością jest potrzeba stworzenia dla wspólnoty mieszkaniowej komfortowego, przyjaznego i funkcjonalnego miejsca do życia, wyróżniającego się wysokim standardem oraz nowoczesnością. Charakter naszych osiedli podkreśla ich dogodna lokalizacja blisko centrum miasta oraz położenie wśród naturalnego pejzażu łąk i lasów. Bliskość terenów zielonych, atrakcyjna cena oraz nowoczesna forma budownictwa, to wartości, które są priorytetem naszej działalności deweloperskiej.

Nasze wartości podzielają współpracujący z nami kontrahenci, konsorcjanci, zespoły projektujące, które prowadzą razem z nami inwestycje budowalne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, biorąc po uwagę położenie, walory regionu, potrzeby mieszkańców oraz specyfikę miasta. Naszym celem jest wyjście naprzeciw mieszkańcom oraz naszym Klientom. Oferujemy fachową, szybką i kompetentną obsługę, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przedsięwzięciami oraz proponowaną ofertą.