• O nas

Sekretarka

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • Min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Sprawne posługiwanie się oprogramowaniem MS Office (szczególnie Word, Excel, Outlook),
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, energiczność.

Obowiązki:

  • organizacja sprawnej pracy sekretariatu i biura Zarządu,
  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów oraz przepływu informacji służbowych,
  • współpraca z innymi działami firmy
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,
  • organizacja spotkań i podróży służbowych,
  • obsługa gości i spotkań w firmie,
  • profesjonalne reprezentowanie biura i dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • raportowanie

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U

Biuro sprzedaży:
ul. Wały Jagiellońskie 26 (1piętro)
80-853 Gdańsk
+48 58 301 22 04
kom: +48 605 191 141
Zadaj pytanie:
1000 characters left