• O nas

Specjalista ds. komercjalizacji obiektów handlowych

Obowiązki:

  • Komercjalizacja obiektów handlowo - usługowych
  • Aktywne pozyskiwanie najemców
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i komunikacji z potencjalnymi najemcami
  • Nadzór nad kosztami i ich optymalizacją przy eksploatacji nieruchomości
  • Negocjacje warunków wynajmu i zapisów w umowach,
  • naliza rynku i konkurencji w zakresie nieruchomości komercyjnych
  • Budowanie długofalowych relacji ze stronami procesu komercjalizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 – letnie doświadczenie w komercjalizacji obiektów handlowo - usługowych
  • wiedza z zakresu prawa związanego z najmem obiektów i rynkiem nieruchomości
  • doskonałe zdolności interpersonalne, negocjacyjne oraz handlowe, umiejętności nawiązania i podtrzymywania relacji biznesowych
  • zaangażowanie i b. dobra organizacja pracy
  • umiejętność wyszukiwania danych i analiza informacji
  • dobra znajomość programu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę / współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w ambitnym zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U

Biuro sprzedaży:
ul. Wały Jagiellońskie 26 (1piętro)
80-853 Gdańsk
+48 58 301 22 04
kom: +48 605 191 141
Zadaj pytanie:
1000 characters left