• O nas

Apartamenty Zefira znajdują się na osiedlu Olimp w Kowalach – miejscowości oddalonej około 7 km od Gdańska. Kowale w gminie Kolbudy, to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, w której powstało kilka inwestycji mieszkalnych Towarzystwa Inwestycyjnego INVESTING Mieszkańcy doceniają liczne walory tej lokalizacji – bliskość centrum Gdańska oraz połączenie z miastem, dzięki komunikacji miejskiej, cisza i spokój oraz liczne tereny zielone okalające osiedle Olimp. Nie dziwi więc fakt, że zespoły mieszkaniowe położne w tej okolicy cieszą się dużym zainteresowaniem.

Apartamenty Zefira w Kowalach to dwa budynki mieszkalne, w każdym znajduje się 12 lokali mieszkalnych. Apartamenty liczą od 36 m2 do 59 m2 powierzchni. Na parterze znajdują się dwa mieszkania dwupoziomowe o łącznym metrażu 100 m2. Dodatkowo, wyposażone są one w przestronne tarasy oraz bezpośrednie zejście do przydomowych ogródków.

Oba budynki są podpiwniczone. Wyróżniają się wysokim standardem wykończenia. Projekt architektoniczny był planowany zgodnie z myślą, aby spełniały one wszystkie normy związane z funkcjonalnością oraz komfortem. W związku z tym, mieszkania charakteryzują się przestronnością oraz wygodnym układem pomieszczeń. Ponadto, obiekty są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Przy wejściach do budynków, zamiast podjazdów znajdują się windy.

Zachęcamy również do zapoznania się  z ofertą  inwestycji Apartamenty Apollina zlokalizowaną na osiedlu Olimp.

Inwestycja zrealizowana.

Apartamenty Zefira
Apartamenty Zefira
Apartamenty Zefira
Biuro sprzedaży:
ul. Wały Jagiellońskie 26 (1piętro)
80-853 Gdańsk
+48 58 301 22 04
kom: +48 605 191 141
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadaj pytanie:
1000 znaków pozostało