WSPÓŁTWORZYMY

MIASTO

APARTAMENTY ATENY

Apartamenty Ateny to jedna z kilku inwestycji zrealizowanych na Osiedlu Olimp przez Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING S.A. Zlokalizowane są niedaleko Apartamentów Apollina oraz Apartamentów Zefira. Osiedle Olimp położone jest w Kowalach – urokliwej i przytulnej miejscowości na obrzeżach Gdańska. Niepodważalnymi walorami tej miejscowości jest przepiękny krajobraz. Bliskość łąk czyni miejsce cichym i spokojny, odseparowanym od zgiełku ulicznego dużego miasta. Jednocześnie, Kowale położone są zaledwie 7 km w linii prostej od Gdańska, co umożliwia szybki i wygodny dojazd do pracy oraz szkoły (nawet komunikacją miejską).

Budynki Apartamentów Ateny są czterokondygnacyjne, w każdym znajduje się 8 mieszkań 2- oraz 3-pokojowych o powierzchni od 41 m2 do 58 m2. Dokoła budynków znajdują się zadbane trawniki. Tereny zielone umożliwiają mieszkańcom  aktywne spędzania czasu wolnego. Właściciele mieszkań parterowych dysponują dużymi tarasami oraz moją bezpośrednie zejść do przydomowych ogródków – przestrzeni prywatnego zacisza, idealnego miejsca do relaksu po całym dniu pracy.

Lokale mieszkalne przystosowane są do odbioru satelitarnej platformy telewizji cyfrowej NC+, UPC, VECTRA. Mieszkania spełniają również wymogi programu rządowego MDM. Apartamenty Ateny to wysoki standard w najlepszym wydaniu, synonim komfortu zacisza domowego oraz nowoczesności w architektonicznym planowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przedsięwzięciami.